BULUT YEDEKLEME

Her Boyuttaki İşletme İçin En Güvenilir ve Kullanımı Kolay Yedekleme

İşletmeler sürekli olarak önemli verilerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. Kaybedilen veriler, maliyetli iş kesintilerine, müşteri memnuniyetsizliğine, yasal cezalara ve gelir kayıplarına yol açar.

Bunun sonucu olarak, IT profesyonellerinin de son derece yüksek beklentileri ve riskleri karşılaması, işin çoğunu yüklenmesi ve şirketin günde 24 saat çalışmaya devam etmesini sağlaması gerekir.

Bulut Yedekleme İle Nelere Sahip Olursunuz?

Kullanıma Hazır Paketler

Eclit Bulut Yedekleme, uzman bir ekip tarafından 7×24 işletilen bir platformun parçası olarak, kullanıma hazır ve güvenilir bir çözümdür. Konusunda uzman Eclit sistem mühendislerinin desteği ile normal şartlar altında 1 günde kurulur, devreye alınır ve ilk yedekleme gerçekleştirilir.

Tamamen Güvenli Çözüm

İster giderek artan veriyle karşı karşıya olun, ister yeni iş süreçlerine, yeni uygulamalara, platformlara veya bulut platformlara geçiş yapmış olun, altyapınızı ve verilerinizi tamamen güvende tutun. Eclit Bulut Yedekleme, verilerinizi korur.

Ölçeklendirilebilir ve Kolay Çözüm

Her türlü veri koruma görevini yöneten basit, ölçeklendirilebilir bir araçla lisanslama, eğitim, entegrasyon ve günlük işlemlerden tasarruf edin. Öğrenmesi kolay çözüm, verileri çok daha az çaba ile korur; böylece IT profesyonelleri yedekleme görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilir.

Hybrid Bulut Mimarisi

Tek bir iş akışında tüm verilerinizi buluta yedekleyin, her türlü veriyi minimum iş kesintisi ile kolayca kurtarın, veri kargosunun rahatlığını yaşayın.

7/24 Destek

Eclit, 365 gün boyunca 7/24, sadece sorununuzu not eden bir Call-Center değildir. En az ikişerli ekipler olarak izleme yapan, karşılaşılan sorunlara 1’inci ve 2’nci seviye çözüm sağlama yetkinliğine sahip uzman mühendis desteği sunar.

İlk Yatırım Maliyeti Yoktur

İş yeri dışında bir altyapı oluşturup yönetme gereği duymadan, kolayca ve yatırım yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bulut yönetimi orange

Buluta Yedekleme Ne Fayda Sağlar?

Veri tabanı yönetim sistemi

Uygun maliyetlerle bir bulut veri yedekleme çözümüne sahip olursunuz.

7/24 proaktif uygulama

Tüm yedekleriniz 7x24 proaktif olarak izlenir.

IT anlık müdahale

Veri kargosu sayesinde kesinti süreniz minimuma iner.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?