Skip to main content
 

Tüm IT ihtiyaçlarınız için tek çözüm

 

Başarı Hikayelerimizi Keşfedin!

Yönetilen Sistem Altyapı

Yönetilen Depolama: Verilerin güvenli bir şekilde saklanması ve yedeklenmesi sağlanır. 

Yönetilen Yedeklekme

Uygulama ve Veri Yedekleme: İşletmelerin veri kaybını önleyerek sürekliliğini sağlar. 

Yönetilen Network ve Güvenlik

Yönetilen Firewall ve Switch/Router: SMB’ler, güvenliklerini ve performanslarını artırarak sürekliliğini sağlarlar. 

Eclit’in Uzman Ekipleri ile ihtiyaçlarınıza özel çözümleri keşfedin.

Maliyet Avantajı Sağlıyoruz

Yönetilen hizmetler sayesinde IT maliyetlerinizi azaltır, işletmenizin bütçesinden aylık ne kadar ayırmanız gerektiğini bilir ve herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Bulut Bilişim

Bulut, işletmelerin IT yükünü hafifletmek için büyük faydalar sunar ancak birçok kurum bulu€t IT süreçlerini yönetirken zorlanır. Bir yönetilen hizmet sağlayıcı ile çalışmak bulutun zorlu yönlerini işin uzmanına bırakabileceğiniz anlamına gelir.

Proaktif ve Anlık Destek

Yönetilen hizmet sağlayıcınız, IT sistemlerinizde bir problem çıkmadan önce bu ihtimali tespit eder, gerekli kaynak artırımı ile ihtimali ortadan kaldırır. Herhangi bir ihtiyaç anında telefonla direkt olarak uzmandan destek alırsınız.

KOBİ’lerin IT Süreçleri Eclit’e Emanet

Kısıtlı kaynakları yönetmeye çalışırken bir IT ekibi kurmak mümkün olmayabilir. Sorun yok, artık KOBİ’lerin IT süreçleri Eclit’e emanet!

20 yılı aşan sektör tecrübemiz ve uzman insan kaynağımızla, her ölçekteki işletmenin tüm IT ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayan yönetilen IT hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’nin en büyük ve güvenilir cloud altyapısı üzerinden sunduğumuz yönetilen IT hizmetleri sayesinde KOBİ’ler IT cihazı ve personeli yatırımı yapmadan, gerekli tüm altyapı, kullanıcı desteği ve yazılımları bir servis olarak kullanma önceliğine kavuşuyor ve rekabet güçlerini artırıyorlar.

Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanın!