Skip to main content

Dokümanlar

Devamını Oku

Eclit Hosting Mikro ile işinize istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişme özgürlüğünü yaşayın. ... Üstelik düzenli yedekleme ve %100 veri koruma garantisiyle işiniz her zaman güvende! Daha fazla bilgi edinmek için Eclit Hosting Mikro dokümanımızı inceleyin.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - İkinci Sütun

Yönetilen bulut, kurumların BT altyapılarını daha verimli ve esnek hale getirmelerine ... yardımcı olurken, aynı zamanda maliyetleri de kontrol altında tutmalarına olanak tanır. Bu hizmet, güvenlik ve iş sürekliliği konularında endişelerinizi giderirken, işinizi büyütmeniz ve rekabet avantajınızı artırmanız için gerekli araçları sunar.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Üçüncü Sütun

Eclit Buluta Geçiş Kılavuzu bulut teknolojisinin kapılarını aralıyor! Bulutun gücünü keşfetmek, ... sağladığı faydaları ve iş stratejilerine katkılarını anlamak ve doğru bulut sağlayıcıyı seçmenin sırlarını öğrenmek için hemen inceleyin.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Dördüncü Sütun

Eclit, kurumların tüm departmanlarında dijital dönüşüm projelerinin artmasıyla ... CIO’lardan yüksek beklentiler olduğunun farkında. Bu yüzden teknik uzmanlık, esneklik, maliyet kontrolü ve veri güvenliği gibi avantajlar sunarak CIO’ların dijital dönüşüm projelerinin liderliğine odaklanmalarını kolaylaştırır.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Beşinci Sütun

Eclit Veri Tabanı Yönetimi sayesinde Veri tabanı uygulamalarınızın operasyonel ... yükünden kurtulursunuz. Uygulamalarınız ITIL deneyimlerine ve ISO 20000, ISO 27001 gibi uluslararası standartlara uygun olarak yönetilirken, uygulamalarınız 7/24 proaktif olarak izlenir.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Altıncı Sütun

Eclit Felaket Kurtarma, işletmenize ait verilerin ve IT altyapısının Eclit Bulut’a yedeklenmesini, ... yangın, deprem, sel gibi doğal afetler ya da büyük donanım arızaları gibi olağanüstü durumlardan sonra çalışmasını sağlar.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Yedinci Sütun

Ekosistemimizde bulunan iş ortaklarımızla kazan-kazan ilişkisi kapsamında ... her gün daha çok müşteriyi proaktif IT hizmetiyle buluşturuyoruz. Siz de müşterilerinizde derinleşmek, yeni müşteriler kazanmak ve rekabette öne geçmek için Eclit İş Ortaklığı programını inceleyin.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Sekizinci Sütun

Eclit olarak 100’den fazla yetkin teknik çalışanımız ve son kullanıcı bilgisayarlarındaki ... takip yazılımlarımız sayesinde problemleri oluşmadan tespit edip çözmek için yardım masası desteği veriyoruz. Verdiğimiz uzman destek sayesinde, IT hizmet seviyenizi büyük firmalar seviyesine çıkartıyor ve rekabet gücünüzü artırıyoruz.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Dokuzuncu Sütun

Eclit Edge, KOBİ’lerin şirket içi ortak dosyalarına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan, ... günlük olarak yedekleyip güvenceye alan ve de bulunduğu network ağına güvenlik duvarı sağlayan bir dosya sunucusudur.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - Onuncu Sütun

Eclit Yönetilen Hizmetler, IT maliyetlerinizi azaltır, işlerinizi kolaylaştırır. Sistemlerinizi ... sizin yerinize 7/24 izler ve yönetir. Sizler de işinizi büyütmeye odaklanırsınız.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - On Birinci Sütun

Eclit Yönetilen Bulut işletmeniz için büyüme planlarınızı destekler. İhtiyaç duyduğunuz ... esnekliğe kavuşur, büyük kaynaklar satın almadan dönemsel ihtiyaçlarınıza göre kullanırsınız.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - On İkinci Sütun

Eclit sizin için en uygun antivirüs çözümünü önerir, yönetir ve işletmenizi saldırılardan korur. ...

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - On Üçüncü Sütun

Eclit Ağ ve Güvenlik Yönetimi sayesinde, altyapınızın operasyonel yükünden kurtulursunuz. ... Tüm sisteminiz 7/24 proaktif olarak izlenir. Çıkabilecek sorunlara anlık olarak müdahale edilir ve kesintiler önlenir.

Devamını Oku
Hemen İndirin
Devamını Oku - On Dördüncü Sütun

Eclit Son Kullanıcı Desteği, kullanıcıların bilgisayarlarında çalışırken yaşadığı her türlü sorun ... için 7 gün 24 saat ihtiyaç duydukları her an yanlarında olur ve hızlı çözümler sunar.

Devamını Oku
Hemen İndirin