Skip to main content

Tüm IT İhtiyaçlarınız İçin Tek Çözüm: Eclit

2021 yılında, IT sektörünün öncü ve uzman firmaları Clonera, Pukta ve Türkiye’nin lider yatırım fonu Turkven’in kurucu ortaklığı ile Eclit kuruldu. 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ve uzman insan kaynağıyla, her ölçekteki işletmenin tüm IT ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayan bir yönetilen hizmetler sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Eclit, Türkiye’nin en büyük ve güvenilir servis altyapısıyla birlikte kendi geliştirdiği teknoloji platformları üzerinden yönetilen IT hizmetleri sunmaktadır.

2023 yılında Eclit, Bestcloudfor.me’ye stratejik yatırım yaparak portföyünü de güçlendirmiştir. Bu yatırımla birlikte, büyük ölçekli ve kritik BT operasyonları için DevOps, SysOps ve otomasyon çözümleri de sunmaya başlamıştır.

Eclit’in sağladığı hizmetlerin yanı sıra, işletmelerin IT altyapılarını modernize etmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarına hız vermelerine yardımcı olan EclitGO adı altında self-servise cloud, hosting çözümleri de bulunmaktadır.

Eclit müşterilerinin sadece asıl işlerine odaklanmalarını sağlayarak büyümelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarını başarıyla tamamlamalarına destek olmaktadır.

Eclit’in vizyonu, Türkiye’de yönetilen hizmetler sektörünün standartlarını belirlemektir. 1000’den fazla müşterisinin sadece asıl işlerine odaklanabilmeleri ve büyüme ve dijital dönüşüm yolculuklarına devam edebilmeleri için bilgi teknolojilerini onlar için yönetmektedir.

Değerlerimiz

Yalınlık

Yalınlığın herkesin hayatını kolaylaştırdığını biliriz. Planlı ve düzenli iş yapışımız yalınlığın sürekliliğini ve verimli olmayı sağlar.

Güven

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla bir ekosistemin parçasıyız. Tüm bileşenlerimizle etkileşimlerimizde dürüstlük ve yardımlaşmayı ön planda tutarak çalışırız.

Uzmanlık

Hizmet verdiğimiz alanda en güncel bilgilere sahibiz. Bilgiye ve veriye dayalı iş yaparak kaliteyi daima yukarıya taşır ve fark yaratırız.

Tutku

Yaptığımız işe olan saygımızla disiplinli bir şekilde çalışırız. Merak etmeyi teşvik eder ve daima öğrenmeye odaklanırız.

Çeviklik

Dünyanın dinamikliğiyle uyumlu olarak her zaman yenilikçi bir bakış açısıyla ilerleriz. Değişime direnmez, ondan yaratıcılığımızı besleyecek şekilde faydalanır ve gelişiriz.

Yönetim Kurulumuz

Seymur Tarı

Yönetim Kurulu Başkanı

Barış Seven

Yönetim Kurulu Üyesi

Evren Ballı

Yönetim Kurulu Üyesi

Erdem Telci

CEO

Teknolojinin sınırlarını zorlamak ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek için doğru yerdesin!