HAKKIMIZDA

Manifestomuz

Teknolojik gelişme hayata her zaman konfor getirmez. Özellikle işletmeler için mücadele etmesi zor bir karmaşayı ve bilinmezlikleri beraberinde getirir. Bu karmaşayı yönetebilmek için tek işi teknoloji olan uzmanlara ihtiyaç vardır.

Biz Eclit olarak, bir işi ancak, o işe en hakim olanların yalınlaştırabileceğine ve işlerin ancak yalınlaştırıldığında yönetilebileceğine inanıyoruz.

Eclit takımı, sürekli öğrenme kabiliyetine sahip, yüksek çeviklikteki insanlardan oluşur. Bünyemizde Türkiye’nin en yetkin insan kaynağını barındırıyor ve bununla övünüyoruz.

Yüksek yetkinlikteki insan kaynağının yanında, keskin şekilde tanımlanmış süreçlere ve en son teknolojinin tartışmasız gerekliliği olan IT platformlarına sahibiz.

Yalınlık en yüksek gelişmişlik düzeyidir. Bizim için aslolan yalınlığı sürekli olarak ve her bir süreçte sağlayabilmektir.

Biz

Eclit, yalınlığın gücünü benimseyerek, IT sektörünün öncü ve uzman firmaları Clonera, Pukta ve Türkiye’nin lider yatırım fonu Turkven’in kurucu ortaklığı ile 2021 yılında kuruldu.

20 yılı aşan sektör tecrübemizle, yalınlaştırılmış ve yönetilebilir IT çözümleri sunan bütüncül bir iş ortağıyız. Türkiye’nin en büyük ve güvenilir cloud altyapısı üzerinden, 6 ayrı veri merkezinde, kendi geliştirdiğimiz teknoloji platformlarıyla, 300’den fazla müşteriye yönetilen IT hizmetleri veriyoruz. Türkiye e-fatura arşivinin yüzde 56’sının, sigorta poliçelerinin yüzde 45’inin, perakende ve e-ticaretin ise yüzde 40’ının bilgi teknolojisi hizmetlerini yönetiyoruz.

IT’nin karmaşasını yalınlaştırıp, yarının teknolojik gerekliliklerine hazır olmaları için her ölçekteki işletmenin ihtiyaç duyduğu, uçtan uca ve güvenilir IT çözümleri sunuyoruz. Böylece işletmelerin asıl işine odaklanıp, büyüme ve dijital dönüşüm yolculuğuna devam etmesini sağlıyoruz.

Yöneticilerimizle Tanışın

Seymur Tarı Yönetim Kurulu Başkanı Seymur Tarı

Yönetim Kurulu Başkanı


Barış Seven Yönetim Kurulu Üyesi Barış Seven

Yönetim Kurulu Üyesi


Emre Tekin Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tekin

Yönetim Kurulu Üyesi


Egemen İnce CO-CEO-Yönetim Kurulu Üyesi Egemen İnce

CO-CEO, Yönetim Kurulu Üyesi


Evren Ballı CO-CEO Yönetim Kurulu Üyesi Evren Ballı

CO-CEO, Yönetim Kurulu Üyesi


Başak Dündar İnsan ve Kültür Gn. Md. Yrd. Başak Dündar

CHRO


Kerem Öğüt CFO Kerem Öğüt

CFO


Melike Karaman COO Melike Karaman

COO


Değerlerimiz

Yalınlık
Yalınlığın herkesin hayatını kolaylaştırdığını biliriz. Planlı ve düzenli iş yapışımız yalınlığın sürekliliğini ve verimli olmayı sağlar.
Güven
Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla bir ekosistemin parçasıyız. Tüm bileşenlerimizle etkileşimlerimizde dürüstlük ve yardımlaşmayı ön planda tutarak çalışırız.
Uzmanlık
Hizmet verdiğimiz alanda en güncel bilgilere sahibiz. Bilgiye ve veriye dayalı iş yaparak kaliteyi daima yukarıya taşır ve fark yaratırız.
Tutku
Yaptığımız işe olan saygımızla disiplinli bir şekilde çalışırız. Merak etmeyi teşvik eder ve daima öğrenmeye odaklanırız.
Çeviklik
Dünyanın dinamikliğiyle uyumlu olarak her zaman yenilikçi bir bakış açısıyla ilerleriz. Değişime direnmez, ondan yaratıcılığımızı besleyecek şekilde faydalanır ve gelişiriz.
Eclit, IT Simplified
Türkiye’nin öncü yatırım fonu Turkven ile bilişim sektöründe 20 yılı aşan tecrübeleriyle öne çıkan Clonera ve Pukta, güçlerini Eclit altında topladı. Eclit ile IT karmaşıklığını azaltın ve maliyetlerinizi düşürün.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?