Dokümanlar

Araştırma, Datasheet ve Kılavuzlarımıza bu bölümden erişebilirsiniz.

yardım-masası

Eclit olarak 100’den fazla yetkin teknik çalışanımız ve son kullanıcı bilgisayarlarındaki takip yazılımlarımız sayesinde problemleri oluşmadan tespit edip çözmek için yardım masası desteği veriyoruz. Verdiğimiz uzman destek sayesinde, IT hizmet seviyenizi büyük firmalar seviyesine çıkartıyor ve rekabet gücünüzü artırıyoruz.

İndir IT document
eclit-edge-dokuman

Eclit Edge, KOBİ'lerin şirket içi ortak dosyalarına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan, günlük olarak yedekleyip güvenceye alan ve de bulunduğu network ağına güvenlik duvarı sağlayan bir dosya sunucusudur.

İndir IT document
eclit-yonetilen-hizmetler-dokuman

Eclit Yönetilen Hizmetler, IT maliyetlerinizi azaltır, işlerinizi kolaylaştırır. Sistemlerinizi sizin yerinize 7/24 izler ve yönetir. Sizler de işinizi büyütmeye odaklanırsınız.

İndir IT document
eclit-yonetilen-bulut-dokuman

Eclit Yönetilen Bulut işletmeniz için büyüme planlarınızı destekler. İhtiyaç duyduğunuz esnekliğe kavuşur, büyük kaynaklar satın almadan dönemsel ihtiyaçlarınıza göre kullanırsınız.

İndir IT document
eclit-antivirus

Eclit sizin için en uygun antivirüs çözümünü önerir, yönetir ve işletmenizi saldırılardan korur.

İndir IT document
IT son kullanici destegi

Eclit Ağ ve Güvenlik Yönetimi sayesinde, altyapınızın operasyonel yükünden kurtulursunuz. Tüm sisteminiz 7x24 proaktif olarak izlenir. Çıkabilecek sorunlara anlık olarak müdahale edilir ve kesintiler önlenir.

İndir IT document
IT son kullanici destegi

Eclit Felaket Kurtarma, işletmenize ait verilerin ve IT altyapısının Eclit Bulut’a yedeklenmesini, yangın, deprem, sel gibi doğal afetler ya da büyük donanım arızaları gibi olağanüstü durumlardan sonra çalışmasını sağlar.

İndir IT document
IT son kullanici destegi

Eclit Son Kullanıcı Desteği, kullanıcıların bilgisayarlarında çalışırken yaşadığı her türlü sorun için 7 gün 24 saat ihtiyaç duydukları her an yanlarında olur ve hızlı çözümler sunar.

İndir IT document
IT son kullanici destegi

Eclit Veri Tabanı Yönetimi sayesinde Veri tabanı uygulamalarınızın operasyonel yükünden kurtulursunuz. Uygulamalarınız ITIL deneyimlerine ve ISO 20000, ISO 27001 gibi uluslararası standartlara uygun olarak yönetilirken, uygulamalarınız 7x24 proaktif olarak izlenir.

İndir IT document