İşletim sistemi yönetimi office 365

Office 365
Backup

Uygulama Geliştirme, Çalıştırma ve Yönetimi İçin Eksiksiz,
Esnek ve Uygun Maliyetli Bir Bulut Platformu

Microsoft Azure özünde, Hizmet Olarak Altyapı (IaaS), Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) gibi çözümlere sahip, analitik, sanal bilgi işlem, depolama, ağ oluşturma ve çok daha fazla hizmetler için kullanılabilen genel bir bulut bilişim platformudur. Şirket içi sunucularınızı değiştirmek veya desteklemek için kullanılabilir. Microsoft Azure ile yedekleme ve olağanüstü durum kurtarmayı geliştirip uygulayabilir, web ve mobil uygulamalarınızı barındırıp geliştirebilir, IoT çözümleri ile de inovasyon yapabilirsiniz.

Microsoft Azure platformu üzerinden kullanılan sunucu ve çeşitli servislerin Eclit tarafından yönetilmesi hizmetidir . Microsoft Gold partneri olan Eclit, Microsoft Office 365 Servislerine ihtiyaç duyan tüm iş ortaklarına da bu desteği veriyor.

Office 365 Backup İle Nelere Sahip Olursunuz?

Microsoft Office 365 ile verilerinizin korunması ve kontrolü tamamen kurumlar tarafından yapılmalıdır. Veeam Office 365 Backup ile tüm verilerilerinizi güvenle yedekleyebilir, gerektiğin geri yükleme yapabilirsiniz.

IT Bulut Yönetimi
microsoft azure nedir

Eclit Office 365 Backup Ne Fayda Sağlar?

Office 365 secure security

365 verilerini yanlışlıkla silinmeye ve güvenlik tehditlerine karşı korur.

Office 365 sürekli denetim

Geri yükleme esnekliği ile farklı Office 365 e-postalarını, dosyalarını ve sitelerini hızla geri yükler.

Office 365 e-bulma klavuzu

Office 365 öğeleri için sunulan etkili e-Bulma işlevi sayesinde yasal gereksinimleri ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamanızı sağlar.

Veeam Office 365 Backup

Yedekleme

Office 365 SharePoint Verilerini, E-Postalarını ve Dosyalarını İstediğiniz Konuma Yedekleyin.

  • Office 365 Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive İş ve Microsoft Teams verilerini bulut tabanlı bir Office 365 instance’ından alıp bu verileri Microsoft’un yerel biçiminde beş dakikada bir yedekleyebilirsiniz. Bu biçim, Jet Blue veritabanı olarak da bilinen Genişletilebilir Depolama Altyapısı’na (ESE) dayanan bir arşiv veritabanıdır.
  • Exchange ve SharePoint verilerini şirket içinde yedekleyerek hem veri merkezinizdeki etkiyi azaltabilir hem yedeklemelerinizin sıklığını ve zamanını siz belirleyebilirsiniz.
  • Microsoft Teams verileri, Exchange Online ve SharePoint Online’a kaydedildiği için Teams sohbetlerinde, dosyalarında ve sitelerinde paylaşılan verileri koruyabilirsiniz.

Geri Yükleme

Kurtarma Esnekliği ile Office 365’i Geri Yükleyin.

  • Microsoft Teams verileri de dahil Office 365 yedeğinizin korunan kopyasında yer alan farklı nesneler için hızlı arama ve parçalı kurtarma.
  • Üst düzey geri yükleme esnekliği sunan sayısız yöntemle Office 365 öğeleri için doğrudan geri yükleme.
  • İşletmenize özel kurtarma ihtiyaçlarını karşılamak üzere Office 365 yedeklerinden geri yükleme yapmak için 25’ten fazla farklı yöntemle seçim sizin elinizde

e-Bulma

Office 365 Verileri için Güçlü e-Bulma Özelliğinden Faydalanın.

  • Yasal düzenleme veya uyumluluk ile ilgili nedenlerden dolayı verilerinizin kolay erişilebilir bir kopyası olmadan Office 365 e-postalarını almak maliyetli ve zaman alıcı olabilir. Bu da işlerinizi büyük ölçüde kesintiye uğratabilir.
  • Veeam sayesinde Office 365 posta kutuları, e-postaları, dosyaları veya sitelerinde e-Bulma özelliğini kullanmak için tıpkı geleneksel şirket içi veri yedeklemelerinde olduğu gibi bilindik gelişmiş arama yeteneklerinden ve esnek kurtarma ile dışa aktarma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?