Eclit İş Ortağı Programı

Eclit iş ortaklarıyla büyüyor.

Eclit ile birlikte yalınlığın gücünü benimseyin, kazanan siz olun!

Eclit’in güvenli ve yenilikçi altyapısı ve 20 yıllık tecrübesiyle, Yönetilen Hizmetler, Eclit Bulut, Yardım Masası, Felaket Kurtarma ve Yedekleme gibi daha bir çok hizmetimizle gelin IT’nin karmaşasını birlikte yalınlaştıralım. Müşterilerinize verdiğiniz ve onlardan elde edeceğiniz değeri birlikte artıralım. Tek noktadan erişilebilen, uçtan uca ve katma değerli hizmetlerle, size avantajlı bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Satış öncesi süreçleri kısaltıyor, tekrarlanan gelir elde etmeyi kolaylaştırıyoruz. Eclit’in sürekli gelişen ve güncellenen platformu sayesinde, müşterileriniz hayata geçirilecek tüm hizmet yeniliklerinden anında yararlanabiliyor, yarının teknolojik gerekliliklerine hazır hale geliyor.

Eclit İş Ortaklığı Programı

Ekosistemimizde bulunan iş ortaklarımızla kazan-kazan ilişkisi kapsamında her gün daha çok müşteriyi proaktif IT hizmetiyle buluşturuyoruz. Siz de müşterilerinizde derinleşmek, yeni müşteriler kazanmak ve rekabette öne geçmek için Eclit İş Ortaklığı programını inceleyin.

Hemen İndirin

Eclit İş Ortağı ekosistemine katılmak
istiyorsanız, size bir teklifimiz var!

Riski biz alalım.

Mutlu müşteriler yaratalım.

Gelirimizi paylaşalım.

Günlük işleyişinizi kolaylaştırırken gelirinizi artıralım.

Yetkinliklerimizi artıralım.

Rekabette öne geçirelim.

Büyüyen müşteriyle birlikte büyüyelim.

Eclit İş Ortağı Olmanın Getirdiği Avantajlar!

Düzenli gelir (yeni müşteri primi, aylık
prim ve yıllık ciro primi)

Etkinlik ve diğer kalemler için Eclit Partner Network pazarlama fonundan destek

Eclit ekosisteminden gelen fırsatların
yönlendirilmesiyle yeni müşteri kazanımı

Eclit ofis kullanımı

Eclit teknoloji iş ortaklarının eğitimlerine katılım fırsatı

Kendi ihtiyaçlarınız için Eclit Cloud paketlerinde %50 indirim

Sıkça Sorulan Sorular

İş Ortaklığı Programı’na kimler katılabilir?

Programımız, sektöründe yer edinmiş, müşterilerinin güvenini kazanmış ve teknik konularda onlara danışmanlık veren değerli firmaları hedefler.

Katılım süreci nasıl işler?

Programa aşağıdaki form üzerinden başvurabilirsiniz. Eclit Kanal Yönetimi ekibi, sizinle bağlantıya geçerek tanışma toplantısı organize edecektir.

Program kapsamında eğitim alabilecek miyiz?

Tanışma toplantısı sonrasında, Eclit hizmetlerini daha yakından tanıyabilmeniz için, uzman mühendis ekiplerimiz tarafından sizlere sunulan eğitime katılırsınız. Eğitimlerimiz ofisimizdeki Eclit Deneyim Merkezi’nde gerçekleştirilir. Böylece, müşterilerinize anlatacağınız hizmetlerimizi bizzat deneyimleme fırsatınız olacaktır. Ayrıca teknik dokümanlarımız ve bilgi kaynaklarımızdan her zaman yararlanabilirsiniz. Eclit ekibi her zaman sizinle olacak.

Müşterilerimize belirli paket hizmetlerini mi önereceğiz?

Müşterilerinize Eclit ürün portföyündeki tüm hizmetleri önerebilirsiniz. Müşterilerinizde oluşan fırsatlar için uzman Eclit mühendisleri en uygun çözümü oluşturacaktır.

Hak ediş süreci nasıl işliyor?

Süreci olumlu sonuçlanan fırsatlarda, ilk fatura kesimiyle birlikte hak edişleriniz başlamış olur.

Getirdiğim müşteriden sadece bir kez mi komisyon kazanırım?

Hayır! Getirdiğiniz müşteriye kesilen her fatura için kazanmaya devam edersiniz. Böylelikle, müşterileriniz hizmet almaya devam ettiği süre boyunca, gelir elde etmeye devam edersiniz.

Şirketimiz için pazarlama desteği sağlayacak mısınız?

Evet! Potansiyel fırsat gördüğünüz müşterilerinize sunum eşliğinde çeşitli davet organizasyonları için destek alırsınız. Toplantılarda kullanabileceğiniz sunumlar ve broşürlerin en güncel hali sizlerle paylaşılır. Ayrıca, müşterilerinize göndereceğiniz epostalar için içerik ve tasarım desteği pazarlama ekibimiz tarafından sizlere sunulur.

İş Ortağımız Olun!