SD WAN

SD-WAN

Ofis ve Şubelerinizi Tek Bir Ağ Üzerinde
Birleştirmenin En Hızlı ve Güvenli Yolu

Software Defined – WAN, ile yüksek performanslı, güvenli ve kolay yönetilebilir WAN bağlantısı, şubeleri merkeze ve/veya bir veri merkezine bağlamak için kullanılan ve bunları kolayca yönetme olanağı sağlayan yazılım tabanlı ağ oluşturma (SDN-Software Defined Network)) teknolojisidir.

SD-WAN ile Nelere Sahip Olursunuz?

Satın alma ve işletme maliyetlerinizi düşürün

Uzaktaki şube ve kullanıcılarınıza merkezi uygulamalarınızı kullandırabilmek için MPLS yapılarınızı SD-WAN ile genişletebilir ya da değiştirebilirsiniz. Böylece kurulum ve işletme maliyetlerinizi en az %50 oranında iyileştirebilirsiniz.

ISS bağımsız yedekli bağlantı sağlayın

Fiber, Radyolink, Kablo Modem, DSL, 3G, 4G, 5G, farklı servis sağlayıcılardan farklı tipte bağlantı alabilir ve bütün bunları SD-WAN ile güvenli bir şekilde bir araya getirebilirsiniz.

Daha çevik ve esnek uygulamalar edinin

Bir şubede sorun yaşamanız durumunda SD-WAN ile hızla çözüm üretebilir, zamanı lehinize kullanabilirsiniz.

Yüksek uygulama performansı sağlayın

SD-WAN ile şubelerinizi ihtiyaç duyduğu uygulamalara güvenli ve hızlı şekilde farklı bağlantı tipleri de kullanarak direkt ve hızlı bir şekilde eriştirebilirsiniz.

Bulut Güvenlik Hizmetleri
sd wan nedir - sd wan

Eclit SD-WAN Ne Fayda Sağlar?

SD-WAN genellikle ağ yapısında 4 farklı amaç için yapılandırılır:

Bağlantı maliyeti

Bağlantı maliyetleri

Geleneksel MPLS bağlantıları pahalıdır. Kuruluşlar yönetim kolaylığı ve güvenlikten vazgeçmeden uygun fiyatlı geniş bant WAN seçeneklerine geçmek ister.

IT İş sürekliliği red

İş sürekliliği

Internet (WAN) bağlantısında oluşabilecek bir kesinti durumunda yedekli bağlantılarla tüm oturumlar korunarak kesintisiz çalışmaya devam edilir.

Kritik müdahale yönetimi

İş kritik uygulamaların kalitesi

Kuruluşlar gerçek zamanlı olarak uygulama trafiklerinin ve performanslarının görünür olmasını ister. Bu sayede iş kritik uygulamaları önceliklendirilebilir ve kalitesini koruyabilirler.

Bulut guvenlik yapısı

Kolay yönetilebilir yüksek güvenlikli yapı

Şubeler arasında VPN bağlantılarının devreye alınması, yapılandırılması ve yönetilmesi gibi karmaşık ve zaman alıcı işlemleri basitleştirir ve otomatikleştirir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?