FELSEFEMİZ

Manifestomuz

Teknolojik gelişme hayata her zaman konfor getirmez. Özellikle işletmeler için mücadele etmesi zor bir karmaşayı ve bilinmezlikleri beraberinde getirir. Bu karmaşayı yönetebilmek için tek işi teknoloji olan uzmanlara ihtiyaç vardır.

Biz Eclit olarak, bir işi ancak, o işe en hakim olanların yalınlaştırabileceğine ve işlerin ancak yalınlaştırıldığında yönetilebileceğine inanıyoruz.

Eclit takımı, sürekli öğrenme kabiliyetine sahip, yüksek çeviklikteki insanlardan oluşur. Bünyemizde Türkiye’nin en yetkin insan kaynağını barındırıyor ve bununla övünüyoruz.

Yüksek yetkinlikteki insan kaynağının yanında, keskin şekilde tanımlanmış süreçlere ve en son teknolojinin tartışmasız gerekliliği olan IT platformlarına sahibiz.

Yalınlık en yüksek gelişmişlik düzeyidir. Bizim için aslolan yalınlığı sürekli olarak ve her bir süreçte sağlayabilmektir.

Biz

Eclit, yalınlığın gücünü benimseyerek, IT sektörünün öncü ve uzman, firmaları Clonera, Pukta ve Türkiye’nin lider yatırım fonu Turkven’in kurucu ortaklığı ile 2021 yılında kuruldu.

20 yılı aşan sektör tecrübemizle, yalınlaştırılmış ve yönetilebilir IT çözümleri sunan bütüncül bir iş ortağıyız. Türkiye’nin en büyük ve güvenilir cloud altyapısı üzerinden, 6 ayrı veri merkezinde, kendi geliştirdiğimiz teknoloji platformlarıyla, 300’den fazla müşteriye yönetilen IT hizmetleri veriyoruz. Türkiye e-fatura arşivinin yüzde 56’sının, sigorta poliçelerinin yüzde 45’inin, perakende ve e-ticaretin ise yüzde 40’ının bilgi teknolojisi hizmetlerini yönetiyoruz.

IT’nin karmaşasını yalınlaştırıp, yarının teknolojik gerekliliklerine hazır olmaları için her ölçekteki işletmenin ihtiyaç duyduğu, uçtan uca ve güvenilir IT çözümleri sunuyoruz. Böylece işletmelerin asıl işine odaklanıp, büyüme ve dijital dönüşüm yolculuğuna devam etmesini sağlıyoruz.

Yöneticilerimizle Tanışın

Seymur Tarı

Yönetim Kurulu Başkanı


Barış Seven

Yönetim Kurulu Üyesi


Emre Tekin

Yönetim Kurulu Üyesi


Egemen İnce

CO-CEO, Yönetim Kurulu Üyesi


Evren Ballı

CO-CEO, Yönetim Kurulu Üyesi


Başak Dündar

İnsan ve Kültür Gn. Md. Yrd.


Kerem Öğüt

CFO


Melike Karaman

COO


Giray Keskin

Satış Genel Müdür Yardımcısı


Değerlerimiz

Yalınlık
Yalınlığın herkesin hayatını kolaylaştırdığını biliriz. Hem iş yapışımızda hem kendimizi anlatışımızda hep yalınlık vardır.
Güven
Biz müşterilerimizi iş ortağımız gibi görürüz. İş ortaklarımızla aynı gemide olduğumuzu biliriz. Bir hizmet verirken kendi ailemiz için yapıyormuşçasına sahipleniriz.
Uzmanlık
İçinde bulunduğumuz IT dünyası hakkında en güncel bilgilere sahibiz. Bilgiye değer verir, her zaman kanıt ve analizler ışığında karar alıp, bilginin şaşmazlığından güç alırız.
Öğrenme Tutkusu
Yaşam boyu öğrenmeyi kültür haline getirip, merak etmeyi teşvik ederiz. Problemleri hızlı öğrenme kabiliyetimizden gelen çeviklik ile çözeriz.
Çeviklik
Ruhumuz, içinde bulunduğumuz dünyanın ruhu ile her zaman uyum içindedir. Reflekslerimiz kuvvetlidir. Değişime direnmez; gelişir, ilerleriz.
Eclit, IT Simplified
Türkiye’nin öncü yatırım fonu Turkven ile bilişim sektöründe 20 yılı aşan tecrübeleriyle öne çıkan iki büyük marka "Clonera ve Pukta", güçlerini "Eclit" altında topladı. Eclit ile IT karmaşıklığını azaltmak ve maliyetlerinizi düşürün.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?