Başarı Hikayeleri

Başarı hikayelerimiz MLP Care
IT Referanslarımız İnveon

MLPCARE, altyapı yönetimi ve güvenliği için Eclit’i tercih etti.

Devamını Oku
Başarı hikayelerimiz inveon
IT Referanslarımız İnveon

E-ticaret Altyapısı İçin Güvenilir Bir İş Ortağı Şart

Devamını Oku
Eclit basari hikayeleri koalay
IT Mutlu Müşterilerimiz koalaycom

Koalay’ın Online Poliçe Hizmetine Eclit Desteği

Devamını Oku
Başarı hikayelerimiz inveon
Logo

Mikro Yazılım, Sürdürülebilirlik ve Yedekliliğin Anahtarını Eclit’te Buldu

Devamını Oku
Eclit basari hikayeleri koalay
Logo

Logo’nun E-işlemleri Eclit İşbirliği ile Hız Kazandı

Devamını Oku
Logo

Pozitif Gümrük Müşavirliği, Sanal Sunuculara Geçiş Projesinde Eclit’i Tercih Etti

Devamını Oku
Logo

ES Dil, Altyapılarına Güvenle Ulaşmak, Yerel Sistemlerini Çalıştırmak ve İzlemek İçin Eclit’i Tercih Etti

Devamını Oku
Logo

IT Alanında Güvenilir Bir Çözüm Ortağı Arayışında Olan DB Gümrük Müşavirliği, Eclit’i Tercih Etti

Devamını Oku
Başarı hikayalerimiz MLP Care

Eclit Yönetilen Bulut, işimizin dinamizmini artırarak bize daha fazla fırsat sunuyor. Altyapı yönetimi ve teknik detaylarla uğraşma zorunluluğunu ortadan kaldırarak işimize odaklanma özgürlüğü sağlıyor. İş yüklerimizi hızla ölçeklendirme yeteneği, iş büyüdükçe uyum sağlama kolaylığı sağlayarak gereksiz maliyetleri minimize ediyor. Ayrıca Eclit Yönetilen Bulut’un sağladığı güvenlikle verilerimizin her zaman korunduğunu bilmek, müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek onlara da güven vermemizi sağlıyor.

Gürkan Cağlıoğlu
Chief Technology Officer
MLPCARE

Başarı hikayalerimiz Artsana

Eclit’in uygun maliyetlerle bizlere sunduğu hizmetlerle, çalışanlarımızın notebook, tablet ve cep telefonu gibi cihazlarında bulunan verilerini, bulut ortamında kopyalayıp, izleyebiliyoruz. Kayıp, silinme, çalınma, gibi durumlarla karşı karşıya geldiğimizde, merkezi yönetim kolaylığı sayesinde uzaktan hızlı bir şekilde müdahale edip, gerekirse verileri şifreleme ve silme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Serdar Erçetin
BT Supervisor
ARTSANA TURKEY

Eclit Agdaş

AGDAŞ’ın ve biz BT çalışanlarının ilk Felaket Kurtarma Merkezi macerasıydı. Bu macerayı Eclit ile yaşamak bizler için etkileyici bir deneyim oldu. Eclit’in Yönetilen Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği hizmeti sayesinde, Covid 19 sürecini evden çalışarak geçirdiğimiz zamanlarda, sistemlerimizde hiçbir kesinti yaşamaksızın, çalışma düzenimize aynı şekilde devam ettik. Sistemlerimizin 7 gün 24 saat izleniyor olması kendimizi güvende hissettirdi. Bu zorlu süreçte gecesi ve gündüzüyle yanımızda olan tüm Eclit ekibine teşekkür ediyoruz.

Tufan Bıyıktaş
IT Manager
AGDAŞ

Başarı hikayalerimiz Keds

SVM geçiş projemizde Eclit ile başarıya ulaştık. Bu proje bölgede ve ülkemizde bir ilkti. KEDS ve KESCO olarak Eclit ekibine emekleri ve özenleri için teşekkür ederiz.

Orçun Yıldırım
MBS Application Manager
KEDS

İbrahim Polat Holding  logo

Eclit’in felaket kurtarma çözümü sayesinde, sistemlerimizde meydana gelen herhangi bir aksaklık karşısında, çalışma arkadaşlarımızın etkilendiği bir kısıtlama ya da veri kaybı yaşamadan, iş sürekliliğini sağlıyoruz. Ayrıca testlerimizin düzenli olarak yapılmasını, bu konudaki gerekli tüm raporlamalar ile birlikte bizlere iş takip imkanı sağlayan, tüm Eclit çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Selim KÜÇÜKTALASLI
MBS Application Manager
İBRAHİM POLAT HOLDİNG A.Ş.

Başarı hikayelerimiz Evidea

E-ticaret ve mağazacılık operasyonlarımızın titizlikte ve kesintisiz bir şekilde yapılması bizler için son derece önemli. Eclit, tecrübesi ile bu konuda oldukça kendinden emin bir şekilde yükü omuzlayarak geçiş projesini tamamladı. Birlikte daha çok başarılı projeler gerçekleştireceğimizden eminim.

Ali Fuat Figan
BT Operasyon Yöneticisi
EVIDEA

Eclit Moroglu Arseven

Ekonomi hukuku alanında kapsamlı uzmanlık ve deneyimi bir araya getiren bağımsız bir avukatlık bürosu olarak buluta geçişte ön planda tuttuğumuz şeylerin başında güvenlik geliyordu ve bu çok titizlikle yönetilmesi gereken stresli bir süreçti. Eclit, tecrübesi ile bu geçişi sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamladı. Sonrasında da Eclit bizim için her an, her yerden ulaşabildiğimiz, ofiste birlikte çalıştığımız bir takım arkadaşı gibi oldu ve her türlü sorunumuza en kısa sürede müdahale ederek çözümsüz bırakmadı.

Burcu Tuzcu Ersin
Avukat / Moroğlu Arseven Ortağı
MOROĞLU ARSEVEN

IT segmentify

Eclit’in uzmanlıkla çalıştırdığı bulut platformunda aralarında e-ticaret sektörünün dev markalarının da bulunduğu müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Serhan Kıymaz
CTO
SEGMENTIFY

Başarı hikayalerimiz Gusto

Mağazacılıkta ve e-ticarette operasyonların kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor. Eclit’in perakende sektöründeki deneyimi sayesinde BT sistemlerimizin her zaman çalışır durumda olduğunu, bir mağazamızdaki yazılım ya da donanım sorununun bile saat ve gün fark etmeksizin anında çözüleceğini bilmek bize güven veriyor.

Pelin Mete
Yönetim Kurulu Başkanı
GUSTO

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?